Single Blog

BEZPŁATNY WEBINAR CLOUDSENDER

30 października 2016, Written by 0 comment

 

Dla wszystkich uczestników webinaru specjalna promocja dla ich masowych wysyłek w CloudSender!

Naszym głównym zadaniem jest zwiększanie efektów Twoich wysyłek. Dlatego od dziś zapraszamy na nasze webinary – to na nich będziemy dzielić się naszą wiedzą i zdobytym know-how w masowej wysyłce wiadomości marketingowych. Już w Czwartek o 10:00 opowiemy o najważniejszych elementach masowych kampanii E-MAIL.

 

O czym opowiemy?

Podczas cyklicznie odbywających się szkoleń będziemy opowiadać o szeroko rozumianym massmailingu. W ciągu 60 minut pomożemy Ci rozwiązać 3 kluczowe problemy, które masz ze swoją wysyłką:

1) Niezadowalający efekt – zwrot z wysyłki w postaci planowanej ilości klików, leadów itp

2) Niska dostarczalność – nie wszystkie wiadomości wpadają do skrzynki odbiorczej i niestety lądują w folderze SPAM użytkowników co bardzo negatywnie wpływa na wskaźniki OR i CTR

3) Niewystarczająca szybkość wysyłki – wiadomości wysyłają się zbyt wolno, a w przypadku tanich systemów wysyłka trwa to kilkanaście godzin a nawet cały dzień,  nie wspominając o blokadach providerów np. ONET i innych wiodących polskich operatorów (to u nich aż 75% Polaków posiada swoją skrzynkę pocztową).

 

Podczas webinaru właśnie na tych elementach skupimy się najbardziej, gdyż to one są kluczowe dla efektywności Twoich działań.  Sprawdź czy wykorzystujesz cały potencjał swojej bazy odbiorców i dowiedz się jak szybko zwiększyć efekty swoich wysyłek.

 

Przygotowane przez nas szkolenia są całkowicie bezpłatne i wymagają podania jedynie podstawowych danych podczas rejestracji.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ >>

 

Spotkania indywidualne

Zapraszamy również na indywidualne spotkania, podczas których poruszamy najważniejsze dla Ciebie tematy. Masz problem ze swoimi kampaniami: długi czas wysyłki? słaba dostarczalność? niskie efekty? Pozwól naszym ekspertom przyjrzeć się dokładniej Twoim działaniom i pomóc w rozwiązaniu problemów i zwiększeniu efektów wysyłki.

 

NAPISZ DO NAS W SPRAWIE INDYWIDUALNEGO WEBINARU >>