Single Blog

Przepustowość kluczem do sukcesu wysyłki

10 czerwca 2016, Written by 0 comment

 

W ostatnich wpisach omawialiśmy podstawowe zalety właściwej infrastruktury wysyłkowej: liczbę IP oraz serwery SMTP. W tej nowej notatce skupimy się na kolejnym elemencie, który również jest kluczowy dla skutecznej masowej wysyłki wiadomości E-MAIL. Jakie problemy rozwiązuje odpowiednia przepustowość? Co zyskujesz wysyłając z CloudSender?

 

MASZ PROBLEM Z WYSYŁKĄ?

 

Niska przepustowość wysyłanych wiadomości ma znaczący wpływ na efektywność Twoich działań. Zaczynając od ograniczonych możliwości w wysyłaniu kampanii – nie jesteś w stanie obsłużyć wszystkich wysyłek w jednym czasie. Aż do problemów z wysyłką dużych baz, które rozsyłasz w ciągu kilku–kilkunastu godzin. Doskonale wiesz, że nie jest to komfortowa sytuacja, gdy musisz czekać aż jedna kampania się zakończy, abyś mógł rozpocząć następną. Musisz wtedy odpowiednio rozplanować wszystkie wysyłki, aby mógł to udźwignąć system z którego korzystasz.

 

Rozliczasz się w CPC czy CPL? Masz problem z realizowaniem założeń kampanii? Mała liczba otwarć i kliknięć? Możesz mieć problem z szybkim docieraniem do użytkowników, a Twoja konkurencja ma o wiele lepszą przepustowość. Odbiorcy wtedy otrzymali już podobną wiadomość wcześniej, więc nie są zainteresowani Twoim mailingiem.

 

Czy wysyłka kampanii musi tak wyglądać?

 

CLOUDSENDER TO NAJSZYBSZA PLATFORMA W POLSCE

 

Współpracując z nami otrzymujesz wysoką przepustowość wysyłanych wiadomości E-MAIL. Zapewniamy to dzięki umowom z wszystkimi polskimi operatorami pocztowymi (Onet, Interia, WP, o2), ale również poprzez zastosowanie dedykowanej infrastruktury. Rozpoczynając współpracę odpowiednio dopasowujemy nasze środowiska wysyłkowe do Twoich potrzeb tak, abyś mógł wysyłać nawet do 600 tysięcy wiadomości na godzinę.

 

REZULTATY, KTÓRYCH OCZEKUJESZ…

 

Wykorzystując naszą infrastrukturę możesz zapomnieć o przejmowaniu się czasem każdej wysyłki i czy będziesz mógł obsłużyć kolejną kampanie jeszcze tego samego dnia. Technologia CloudSender to dla Ciebie szansa do realizowania większej ilości kampanii i do podnoszenia efektywności z każdej wysyłki.

 

Zwiększona znacznie przepustowość da Ci możliwość dotarcia do użytkowników wcześniej niż inni. Nie będziesz się martwił, że odbiorca otrzymał podobną wiadomość już wcześniej. Poprawi to efektywność Twoich działań i konwersję z każdej wysyłki.

 

Sprawdź CloudSender w ramach bezpłatnych testów i zostań pierwszym, który dotrze do użytkowników!