WYBIERZ ODPOWIEDNI DLA SIEBIE PAKIET

01234567891011

  • Przepustowość
  • Liczba IP
  • Serwery SMTP
  • CPM

NEGOCJUJ CENĘ

PROSTY I SZYBKI START

Przejrzysty cennik pozwoli Ci w prosty sposób zdecydować się na konkretny pakiet cenowy dopasowany do Twoich potrzeb. Jeżeli posiadasz specyficzne wymagania wobec swojej wysyłki zapytaj nas o pakiet indywidualny.

1

Analiza potrzeb

Sprawdzamy Twoją dotychczasową wysyłkę: wielkość bazy, częstotliwość i dostarczalność.
2

Przygotowanie infrastruktury

Czyścimy Twoją bazę i przygotowujemy dedykowaną infrastrukturę pod wysyłki.
3

Realizacja kampanii

Po udostępnieniu indywidualnego środowiska możesz rozpocząć wysyłkę swoich wiadomości.
a
PRZETESTUJ BEZPŁATNIE

BEZ LIMITÓW I BEZ ZOBOWIĄZAŃ

PRZETESTUJ BEZPŁATNIE >>

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PAKIETÓW

PRZEPUSTOWOŚĆ

Umowy z wszystkimi polskimi providerami pocztowymi oraz dedykowana infrastruktura gwarantuje wysoką przepustowość wysyłanych wiadomości E-MAIL. Każde środowisko dopasowane do Twoich potrzeb pozwala wysyłać nawet ponad 600 tysięcy wiadomości na godzinę. Powielenie infrastruktury da Ci możliwość wysłania jeszcze większej ilości E-MAILI w tym samym czasie.

LICZBA IP

Dedykowane pod Twoje kampanie adresy IP są na bieżąco monitorowane. System dynamicznie zmienia adresy IP w razie spadku ich reputacji. Otrzymujesz rozgrzaną infrastrukturę z wysoką reputacją u providerów pocztowych. Większa liczba adresów IP korzystnie wpływa na ocenę Twoich wysyłek przez operatorów.

SERWERY SMTP

Przygotujemy dla Ciebie serwery SMTP z autorską konfiguracją dopasowaną do Twoich potrzeb. Te ustawienia zagwarantują najwyższą dostarczalność wysyłanych przez Ciebie masowych kampanii marketingowych. Nasze serwery automatycznie skalują się do Twoich wysyłek – przez co większy wolumen wiadomości nie wpłynie na ich wydajność.

ZAPEWNIAMY TOBIE